Erik Yerik

Sevgili günlük,

Bir sene ara verdim nerdeyse bu bloga. Neden? Çünkü arada erik çıktı. Ben de o sırada kendisinden başka bir şey düşünemediğimden, daldım. oysa ki erik ayları boyunca, her gün yazacak, erikle geçirdiğim günleri anlatacaktım. Ama unuttum.

Seni beklemek, seni yemekten daha anlatılasıymış be erik. Ayrılık sevdaya dahil uleyn.

Neyse 1 sene dil 9 ay filan geçti, erik ayları bitti. Salak yaz geldi, sarı ve yumuşak erik ayları başladı. Eriği ne kadar seversem, sarı ve yumuşak olanına o kadar kılım bak. Onu yiceme karpuz yerim yazın. O ne pörsük, salak bi meyvedir sarı erik. Hayattaki her şey gibi erik de gençken güzel, yaşlanıp, pörsüyünce suratına bakan yok. Adaletin bu mu dünyaaa? Evet bu.

Neyse salak sarı erik aylarından sonra, no erik ayları başladı. Bende de ufaktan bi hasret başladı tabii. O yüzden işte bloga geri döndüm.

Şu anlattıklarımdan anlayacağınız üzere bende mevsimler şöyle: Pre-erik, erik, sarı erik, no erik.

Şimdi heyecanlı Pre-erik dönemine girmek üzereyiz. Bende el titremesi filan başladı, tuzluk hazır masada, bekliyoruz.Çok değil 3-4 ay sonra seni masamda görmek istiyorum erik efendiiii!

Sensiz tuzluklar çok yalnız, çoluk çocuk bitap düştük, hadi güzelim, şu kara kışa aldırma da elini çabuk tut, sevenlerinin gözü yollarda kaldı.

One thought on “Erik Yerik

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s