Mental Blokaj

Tamamen atıyorum da hiçbir şey yazasım yok. Yazmak isteyip de yazabileceklerimi yazmışım, söylemek isteyip de söyleyebileceklerimi de söylemişim. Söylemek/yazmak isteyip de bunu yapamayacaklarımı zaten buraya yazamam. Eee nolcak şimdi?

Kitap yaz, film yaz, geyik yaz, komiklik yaz ama yaz… İyi diyosun da cümleler gelmiyor yahu. Kafamda bir takım konular, tilkiler dolanıp duruyor, onları yazasım var, geçiyorum bilgisayarın karşısına, tık yok. Diğer konulara ise ohooo… daha da üşeniyorum.

Resmen blog yazma yeteneğim ya da arzum yandı, bitti, kül oldu. Baya lanetlendim ben. Boş kalıcak buralar, yazık günah lan…

Bitti, bu kadar, bakın bu yazıyı bile uzatmaya takatim yok. Hastayım galiba ben.

Haha hastayım demişken aklıma ne geldi? bir türk filminde vardı, Behiye Aksoy birden kör oluyordu. Doktorun da teşhisi şuydu: “Bu hastalık birden, kör yapar ve 2 saat içinde… ölüm!” Ne biçim hastalıksa o? Ebola nevinden. Neyse paralel cut, doktor Behiye’nin kocasına bunları söylerken, Behiye kör kör sahnede. Show must go on çünkü… Seyircilerini hayal kırıklığına uğratmak istemeyen Behiye o halde şarkı söylerken, birden… evet, doğru tahmin ettiniz, birden ölüm! Çok acaipti.

Aha birazcık uzatabildim, içim rahatladı biraz da olsa. Ama benden bu kadar şimdilik. Bunu da yazmış olmak için yazdığım çok belli oluyordur herhalde. Neyse, idare ediceksiniz artık, ne edek… Bugün bana, yarın size… Writer’s block fena şey.

Hadi, gittim ben. Baaaaaay.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s