Erik Globılvormingen der Hausen

Sevgili günlük,

Yine o meşhum sezona geldik. Yine aylardan bahar olması gereken bir ay ve yine bahar olmayan bir mevsim çünkü bunun adı mart bebeğim, get it?
Fuck you bitch, mart ayı, sana diyorum. Hayır zaten manyaktın, bir de üstüne globıl vorming şeysi geldi, iyice dünyamız şaştı. Hal böyleyken, biz insanlar ne yapacağımızı şaşırmışken, ağaçlar napsın? Çiçek mi açsınlar, yaprak mı çıkarsınlar, meyve mi versinler yoksa donup ölsünler mi? Allah kahretsin yaa, ne kaprisli aymışsın arkadaşım, senin yüzünden bütün erik ağaçları tarumar oldu.
Bi de şimdir bu küresel ısınma mevzuatı yüzünden, havalar ısındığından, yeşil erik yerini gerizekalı sarı eriğe daha hızla bırakacak diye bir endişem var, yok değil. Bu da sinirimi bozuyor.
Bu arada bu mart manyaklığına ve küresel ısınmasyona ve dünyanın bozulan dengesine ve zavallı ağaçların bitmeyen çilesine rağmen bugün, erik çıkmış diye bir haber geldi, zira benim çok derin bağlantılarım var. Erik mafyası, derin erik filan, geliyor haberler. Dediler ki bana sms yoluylan: “Erik çıkmış!” Henüz doğruluğunu teyit etmiş değilim, pics or it didn’t happen dedim kendilerine, geri dönüş olmadı. Ve lakin ki çağla gerizekalısı manavdaydı bugün, dün orda değildi. Bu demektir ki, bahar officialy geldi ve erik de bugün çıkmadıysa dahi eli kulağındadır.
Yani özetle şunu demek istiyorum, hani erik hiç çıkmayacak herhalde, yaz geldi, hala kar yağıyor diyenleriniz varsa, müsterih olunuz, erik geliyor. Bu sene de çıkacak. Globıl vormingin erik üstündeki etkileri bu sene devreye girmedi…
Erik piyasasındaki son haberler, erik pazarındaki dalgalanmalar, erik endeksi gibi ekonomi dünyasından gelişmelerle daha sonra yine yazacağım.
Muhabiriniz Deniz, Erik İçinden Haber Bülteni’ni sundu.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s