Broca Sokağı çok seçkin kitapçılarda!

Broca_Sokagi_Hikayeleri_Poster3

Efendim şurada anlatmış idim, Broca Sokağı Hikayeleri diye bir kitap çevirdim (ben), Sadi Tekin çizdi, Özgür Poyrazoğlu bastı filan diye. Bir daha anlatmayayım şimdi, o yazıda var zaten.

Neyse işte o yazıda henüz önsipariş topluyorduk. Gezi olayları nedeniyle baskıyı biraz ertelemek zorunda kaldık ama nihayet başardık. Kitabımız iki cilt olarak piyasaya çıktı, evet!!! Laylaylay! Üstelik sevgili Gezi’ye de ufak bir selam bile yolladık!

Broca Sokağı Hikayeleri’ni şu an sadece Kipitap üzerinden online olarak veya Göktürk’teki Düşevi Kitabevi‘nden ya da Caddebostan’daki İyi Cüceler Kitabevi‘nden edinebiliyorsunuz. Ha ya da bizi tanıyorsanız, bizden de alabilirsiniz tabii :) Şimdilik dağıtım ağımız biraz kısıtlı, amma velakin dağıtım ağı konusunda çalışmalarımız sürüyor, genişleteceğiz umarız yavaş yavaş. Şimdilik sadece çok ama çok seçkin kitapçılardayız, evet!

Böyle bağımsız bir kitap yani ama çok güzel. Reklam yapmak gibi olmasın diycem ama olsun ya, niye olmasın? Çok güzel olm Broca Sokağı, çok eğlenceli, okuyan çocuklar bayılıyor, hatta resimlerini boyuyuyorlar filan. Hem okuma kitabı, hem boyama kitabı bir arada yani! Fevkaladenin fevkinde. Ayrıca okuyan büyükler de baya baya gülüyorlarmış diye duyduk. Okuyun yani, bak sizin de hoşunuza gidecekkk!

Kitapta çok tatlı şeyler var. Misela musluktan fırlayan periler, birbirlerine aşık ayakkabılar, konuşan patatesler… Her şey çok saçma ve çok çocuk kafası. O yüzden seviyorum zaten bu kitabı. Yazarı Pierre Gripari ise Fransa’nın çok önemli bir çocuk kitabı yazarı, bugüne kadar nasıl çevrilmedi Türkçe’ye de ihale bize kalabildi, hala şaşkınlıkla karşılıyorum.

Başkaaa? İşste 6-10 yaş için ideal efenim. Ama dediğim gibi, bizim gibi büyük çocuklar da seviyorlar.

İşte böyle. Kapaklara tıklayınız detaylara ulaşınız:

broca1

broca2

Ayrıyeten şu da kitabın web sitesi: www.brocasokagi.com

Ha bi de dağıtım ağımızın bu kadar kısıtlı olması, sosyal medyanın gücüne, bir viral olayına, bir womm’a ne kadar inandığımızı da göstermeli size! Yani okudunuz ve beğendiniz mi, lütfeeeen yorumlarınızı esirgemeyiniz, eşinize dostunuza tavsiye ediniz! Lütfeeeen!

One thought on “Broca Sokağı çok seçkin kitapçılarda!

  1. Geri bildirim: Glug glug glug… | Tamamen Atıyorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s